Od czterech lat wszystkie służby PiS zajmują się Romanem Giertychem. PiS posłużył się Agencją Wywiadu przeciwko Giertychowi, a także specjalistycznym sprzętem, którym ona dysponuje.

W Centralnej Ewidencji Zainteresowań Operacyjnych jest 17 utajnionych zapisów dotyczących Romana Giertycha, od grudnia 2015 r. Oznacza to bezprawne użycie agentury Agencji Wywiadu wobec polskiego obywatela.

  Pierwszy zapis dotyczący Giertycha to działania CBA Lublin od 20 czerwca do 19 września 2016 r. osobą, która otrzymała zgodę na zastosowanie urządzenia nagrywającego to Jacek Fischer. Potem 23 listopada 2016 do 22 lutego 2017 r. Potem od 17 czerwca 2017 do 16 września 2017 w trybie nadzwyczajnym. Nie zgodziła się na stałą technikę sędzia Anna Kruk (szacunek dla p. sędzi).

  Następnie Giertych był inwigilowany od  15.01.2018.- 14.06.2018. W sprawie politycznej podpisywali dokumenty: Adam Furgal, Jolanta Balawender, Kinga Miernicka, Jacek Fischer, Arkadiusz Buskiewicz, Grzegorz Kownacki, Jan Drelewski, Tomasz Miller, Krzysztof Sierak, Magdalena Pilarska, Hanna Matuszczak, Bogdan Swieczkowski, Konrad Rogowski.

Przeciwko Giertychowi użyto Agencji Wywiadu, ABW, CBA. Od 10 września 2020 r. są nielegalnie inwigilowane żona i córka Romana Giertycha: Maria Giertych i Barbara Giertych.

Mamy do czynienia z obławą na człowieka, który nie jest przestępcą, jest osobą publiczną, wykonuje zawód zaufania publicznego.

Jeżeli pozwolimy PiS i Jarosławowi Kaczyńskiemu zmiażdżyć Romana Giertycha, to nikt nie będzie w Polsce bezpieczny.

Jan  Piński

Sprostowanie

Pokaż więcej Jan Piński
Pokaż więcej w  Kraj

Zobacz też

Dobry Oligarcha. Zbigniew Jakubas, „dobra zmiana” i służby

Dlaczego służby PiS omijają Zbigniewa Jakubasa? Biznesmen i jego interesy mają się doskona…