Władza PiS się chwieje.

W budżecie brakuje pieniędzy (rekordowy deficyt wynosi 109 mld zł), a politycy tej partii zabawiają się w szczucie jednych Polaków na drugich oraz w dojenie wszelkimi możliwymi sposobami kasy państwa i państwowych firm. Przyglądają się temu bezczynnie państwowe służby i wymiar sprawiedliwości. Jak się już czymś zajmują to opozycją i wrogimi PiS dziennikarzami niż przestępcami.

Politycy PiS celowo oślepili służby.

Większość polityków tego ugrupowania ma świadomość tego, że Polska zmierza w stronę wielkiego kryzysu. Nie chcą brać za to odpowiedzialności.

Pomysł z ponownym zamknięciem gospodarki z powodu koronawirusa, przypomina desperackie palnie całego miasta, aby ukryć w wielkim pożarze zwłoki zamordowanych (w tej roli przekręty gospodarcze i bankructwo socjalizmu PiS).

Jak to możliwe, że tajne służby nie zareagowały na przekręt z zakupem respiratorów przez Ministerstwo Zdrowia?

Dlaczego CBA dało „zielone światło” na współpracę z takimi firmami?

Do dziś my podatnicy, sponsorzy tego przekrętu, nie wiemy ile stracił na nim budżet. Władza uważa, że nie musi się nam tłumaczyć.

Służby zajmują się politycznie zleconym szpiegowaniem niewygodnych ludzi, a także członków ich rodzin. Chodzi bowiem o znalezienie „haka” i w ten sposób pacyfikowanie przeszkadzających obrabiać państwo.

Nauczyłem się w życiu jednego. Każda władza się kończy. Komuna w Polsce upadła tak samo jak mur Berliński. 

Zobaczmy co dzieje się dziś na Białorusi. Takiego zrywu społecznego nie spodziewał się przekonany o swojej politycznej nieśmiertelności dyktator Łukaszenka. 

Droga pisowska bezpieko (znamy się więc wybaczcie ten poufały ton. Wiecie, że w Polsce kończą pieniądze i nie pomogą drukarki.

A głodny lud to wściekły lud. Inwigilacją opozycyjnych dziennikarzy i polityków nie zapobiegniecie zmianie władzy.

Pamiętajcie władza PiS się skończy. Zastanowiliście się przez chwilę jak poczujecie się wtedy gdy inni zastosują w stosunku do was te same metody inwigilacji i prześladowań co wy w stosunku do nas dziennikarzy?

Czy jesteście tak zaślepieni władzą, że myślicie, że będzie ona trwała wiecznie? Ta władza przeminie jak każda. Nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę, tym bardziej, że „już bliżej jest niż dalej”…

Na końcu bowiem traficie tam, gdzie grozicie nas wysyłać…

Tomasz Janicki

Pokaż więcej Redakcja
Pokaż więcej w  Kraj

Zobacz też

Ziobro i Kamiński będą aresztowany? Prok. Ewa Wrzosek o losie agentów CBA w mediach

Agenci CBA, a nie dziennikarze. Agent Tomek uruchomił lawinę. Agenci CBA udający dziennika…