Portal sluzbyspecjalne.com dotarł do rozmowy funkcjonariuszki CBA Karoliny S. z Jerzym W. ps. „Jerry”. Próbuje ona ułagodzić Jerzego W., który ma pretensje do służby, że wpędziła go w kłopoty finansowe i zostawiła na lodzie.

Rozmowa została nagrana latem 2016 r. Z Jerzym W. spotykali się wcześniej najważniejsi funkcjonariusze biura, w tym obecny wiceszef służb Maciej Wąsik. Zdaniem naszych informatorów wszystkie te rozmowy zostały zarejestrowane.

W 2007 r. Jerzy W. wziął udział w operacji CBA wymierzonej w dwóch wrocławskich architektów „Charlie1” i „Charlie 2”. Po 10 latach w kwietniu 2017 r. architekci zostali uniewinnieni przez Wrocławski Sąd Apelacyjny. Sąd uznał, że architekci Dariusz D. i Mariusz K. padli ofiarą nielegalnej prowokacji CBA.

W czerwcu 2019 r. Sąd Najwyższy uznał kasację Zbigniewa Ziobro w tej sprawie, ale tylko z powodów formalnych. Na CBA nie zostawił zaś suchej nitki.

Na skutek tych działań biorący udział w operacji Jerzy W. stracił dużo prywatnych pieniędzy (płacił architektom pieniędzmi z własnych firm). Domagał się naprawienia swoich szkód przez CBA.

CBA boi się wiedzy Jerzego. W., gdyż zna on również kulisy prowokacji tej służby przeciwko sędziom Sądu Najwyższego w ramach operacji „Yeti”.  

Poniżej – rozmowa Jerzego W. z funkcjonariuszką CBA Karoliną S.

Pokaż więcej Redakcja SS
Pokaż więcej w  Aktualne

Zobacz też

Moskiewskie taśmy sojusznika Kaczyńskiego

Obecny wicepremier Włoch Matteo Salvini, którego szefowie PiS przedstawiają jako kluczoweg…