Od kilku tygodni otrzymywaliśmy informacje od osób pracujących lub współpracujących z tajnymi służbami, że koronawirus jest nie tyleż epidemią co bronią bakteriologiczną, która miała być wykorzystana przy tłumieniu protestów przeciwko chińskim władzom w Hong-Kongu. Według źródeł do epidemii doszło z powodu nieudanej próby przejęcia tego wirusa w stanie skoncentrowanym na terenie Wuchan w Chinach.

Poniżej najważniejsze punkty z tych informacji.

  1. Koronawirus to nie wirus, lecz broń chemiczno-biologiczna stworzona w laboratorium wojskowym.
  2. Koronawirus pierwotnie miał służyć do zniewolenia i upośledzenia psychicznego mieszkańców Hong Kongu, którzy wyszli na ulice w ramach protestów przeciw rządowi.
  3. Niestety skutki tych działań wymknęły się spod kontroli w sposób destrukcyjny i nieprzewidywalny.
  4. Gdy rząd USA dowiedział się o istnieniu tej broni, to wysłali agentów CIA, by ci „odkupili” tą formułę.
  5. CIA jednak znalazło laboranta, który za walizkę Dolarów, zgodził się wynieść z laboratorium fiolkę z Koronawirusem.
  6. Ponieważ laborant był pod obserwacją służb, to podczas „transakcji” doszło do incydentu, w którym to fiolka ze stężonym Koronawirusem uległa zniszczeniu.
  7. Nie ma antidotum na Koronawirusa, jego skutek doraźny jest taki, że ludzie unikają publicznych zgromadzeń (czytaj: protestów).
  8. O wszystkim wiedzą Głowy Państw na Świecie, jednak nie ujawniają tego, by nie wywoływać globalnej paniki.

To są punkty informacji, które są wspólne dla wielu źródeł. Nie mogąc w żaden inny sposób zweryfikować tych informacji, w dniu 27 lutego wysłałem następujące pytania do m.in. Kancelarii Premiera, Koordynatora Służb Specjalnych, ABW oraz Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej.

1. Proszę odnieść się do informacji, że coronavirus COVID19 to nie jest wirus lecz broń biologiczno-chemiczna stworzona przez wojskowe labolatorium w Wuhan
2. Proszę odnieść się do informacji, że COVID19 miał pierwotnie służyć do zniewolenia psychicznego mieszkańców Hong Kongu, którzy protestowali przeciw rządowi.
3. Proszę odnieść się do informacji, że rząd USA, gdy dowiedział się o istnieniu tej broni, to wysłał agentów CIA w celu „zakupienia” tej broni od rządu Chińskiej Republiki Ludowej
4. Proszę odnieść się do informacji, że CIA nie przyjęła odmowy „sprzedaży” przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej i potajemnie przekupiła jednego laboranta, który to wyniósł fiolkę z stężonym COVID19.
5. Proszę odnieść się do informacji, że Prezydent Andrzej Duda oraz Premier Mateusz Morawiecki mają wiedzę o tym, czym jest COVID19, a także o skutkach COVID19 od co najmniej miesiąca, 

Do czasu publikacji otrzymałem tylko jedną odpowiedź od ABW. Poniżej treść całej odpowiedzi.

„Szanowny Panie Redaktorze, 

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie komentuje sprawy.

Z poważaniem, 

Zespół Prasowy ABW”

Od kilku dni Premier Mateusz Morawiecki i inni ministrowie mówią o tworzeniu fałszywych informacji na temat wirusa, a także o tym, że jedynym źródłem oficjalnych informacji jest rząd. Mając na uwadze te słowa premiera, specjalnie nie dodaje żadnych komentarzy do tego artykułu. Niech każdy czytelnik wyrobi sobie własne zdanie na ten temat.

Jarosław Kościelny

Pokaż więcej Redakcja
Pokaż więcej w  Aktualne

Zobacz też

Archaiczność i niekompetentność. Były szef AW o problemach służb po rządach PiS

Jak odtworzyć polskie służby? Jakie są największe problemy polskich służb specjalnych po 8…