Zastepca redaktora naczelnego sluzbspecjalnych.com Tomasz Szwejgiert do 23 stycznia 2018 pracował dla CBA. Ta wiedza była ukrywana przez prokuraturę, pomawiano go publicznie o bycie „przebierańcem”.

Tomasz Szwejgiert, ma zdjęte środki zapobiegawcze, czyli może wyjeżdżać za granicę i nie musi meldować się policji.

Prokutora Okręgowa w Warszawie pod sygnaturą PO I Ds. 226.2019 prowadzi śledztwo p-ko CBA, w którym Tomasz Szwejgiert ma status poszkodowanego. Sprawę objął nadzorem Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Sąd z własnej inicjatywy, skierował do trzyosobowowego składu wniosek, o cofnięcie aktu oskarżenia p-ko Tomaszowi Szwejgiertowi do prokuratury.

Wszystkie dokumenty w sprawie afer w CBA i innych służbach specjalnych są zabezpieczone przez redaktora naczalnego Jana Pińskiego i prawnikow redakcji w tzw. chmurze.

Drukujemy dwie notaki z czerwca 2017 r., który otrzymał dyrektor CBA Rafał G. (ma zarzuty korupcyjne obecnie) ps. operacyjny Serpico.

Sprawa dotyczy tzw. gangu przebierańców i ich udziału w aferze lekowej. W której udział brali najwyższi rangą politycy PiS, a tolerowali szefowie służb specjalnych.

yczy

Pokaż więcej Redakcja SS
Pokaż więcej w  Kraj

Zobacz też

Moskiewskie taśmy sojusznika Kaczyńskiego

Obecny wicepremier Włoch Matteo Salvini, którego szefowie PiS przedstawiają jako kluczoweg…